دکتر علی اعتمادی بروجنی

طب سوزنی


برنامه هفتگی

درمان ناتوانی جنسی توسط طب سوزنی

ناتوانی جنسی یکی از مهم ترین اختلالات جنسی در مردان می باشد.

از علل اصلی آن می توان به :
1- علل ارگانیک : اختلال در سیستم عصبی , بیوشیمیایی و عروقی
2- علل روحی و روانی: اختلالات اجتماعی و اضطراب

در درمان به روش طب سوزنی متخصص طب سوزنی با انتخاب نقاط خاصی هم سیستم عصبی ناحیه کلیه ها را در قسمت کمرتقویت می نماید و هم با کمک به کاهش استرس و اضطراب با انتخاب نقاطی دیگر و درمان همزمان 2 علت اصلی در بسیاری موارد می تواند به بیماران کمک شایان توجهی بنماید. البته با توجه به اینکه مشکلاتی از این قبیل بصورت مزمن و طولانی مدت می باشند درمانشان هم زمان بر خواهد بود.

بطور مثال در بیماری با مشکل ناتوانی جنسی حدود 20 جلسه در ابتدا طب سوزنی لازم است تا به مرور مشکلات جسمی و روحی بیمارمرتفع گردد. حال برای کمک به تسریع در درمان و کمتر شدن رفت و آمد بیمار, نخ های مخصوصی در روی نقاط طب سوزنی کاشته می شود که بعد از یک ماه جذب بدن شده و تاثیر خود را در طول مدت جذب بصورت روزانه خواهد داشت. در این روش که Catgut embedding یا کاشت نخ کات گوت نامیده می شود مراجعه بیمار ماهیانه یک جلسه خواهد بود.

طب سوزنی در درمان بیماریهای متعددی می تواند نقش قابل توجهی داشته باشد بعلاوه اینکه بدون عوارض و مشکلات جانبی می باشد . در این مورد خاص بهبودی بیماران بین 50-70% دیده شده است.


آدرس مطب : اصفهان خیابان آمادگاه ساختمان آژند طبقه اول واحد 108
تلفن : 32240920 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

پرویز [ 1393-11-04 ]
سلام. ممنون از سایت خوبی است.

میلاد [ 1390-11-26 ]
خواهش میکنم با من به صورت پیامک در ارطباط باشید09186318568

میلاد [ 1390-11-26 ]
خواهش میکنم با من به صورت پیامک در ارطباط باشید

ghasem [ 1390-07-23 ]
سلام سئوالی پزشکی داشتم که در اواسط مرداد ماه با کد پی گیری شماره86173337 از پزشک مربوطه مشکل خود درمیان گذاشتم ولی متاسفانه الان پس از گذشت دو ماه هنوز جوابی داده نشده است . طلبکار نیستم ولی بر اساس لطفی که آن مدیریت داشته و این سایت مهم طراحی نموده انتظار پاسخ را دارم باتشکر.

حميد الف [ 1390-01-18 ]
از اين كار شما خيلي خوشحالم فقط خواهشمند هستم از جناب دكتر كه كمي توضيحات در مورد بيماري هارو بيشتر كنند و اميد وارم كه به زودي در تهران به صورت رودرو با ايشان ملاقات داشته باشم

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مصاحبه با بیمارانصفحه اصلیمطالب و مقالاتسوالات پزشکیبرنامه هفتگیبیماریهای اعصاب و آرامش سلامتی درون و زیبایی بیرنظرات مراجعه كنندگانپیامهای کاربرانسایتهای دیگر